Oslavujeme s detičkami MDD.

MDD prevádzka Trenčín

V sobotu 9. júna 2018 sa pri príležitosti Medzinárodného dňa detí konala v prevádzke Trenčín milá akcia pre deti našich zamestnancov. Bohatý program bol pripravený nielen pre deti, ale aj pre dospelých. Už od rána mali možnosť súťažiť na stanovištiach, za čo na každé dieťa čakal balíček plný prekvapení. O dobrú náladu sa postarali rozprávkové postavičky, ktoré deťom asistovali pri súťažiach, maľovaní na tvár, kreslení či virtuálnej realite. Všetci sme zatajili dych, keď nám policajný zbor predviedol prepadovú akciu. No najväčšiu radosť mali všetci z možnosti povoziť sa na obrnenom transportéri OT-64 či policajnom aute. Akcia vyvrcholila bohatou tombolou. Ďakujeme všetkým, ktorí s nami strávili krásny slnečný deň plný detského smiechu!

MDD prevádzka Nováky

V MSM Nováky sme oslávili deň našich najmenších

MSM GROUP oslávila medzinárodný deň detí aj na prevádzke v Novákoch. Pre rodiny našich zamestnancov sme si pripravili deň plný zábavy a dobrého jedla. Počasie nám prialo a tak sme mohli spoločne osláviť sviatok našich ratolestí.

Medzi pozvanými hosťami boli dokonca aj žltí Mimoni či samotná Šmoulinka, ktorí prišli deťom spríjemniť ich deň. Okrem toho sa mohli vyblázniť na skákacom hrade, zatancovať si alebo si nechať pomaľovať tvár rôznymi zvieracími motívmi.

Najviac pozornosti určite patrilo pánom policajtom a vojakom, ktorí prišli na našu akciu predviesť ich zaujímavé povolania. Špeciálna jednotka kukláčov so sebou priviezla i obrnený transportér. Ten prišli nielen ukázať, ale tí odvážni sa na ňom mohli dokonca aj previesť. Súčasťou programu boli i trénované policajné psy, vojaci do Novákov zobrali deťom predviesť robota a my z MSM GROUP sme pripravili naše vzduchovky Perun, z ktorých si zúčastnení mohli zastrieľať. Program si teda mohli užiť nielen malí, ale aj veľkí. Deti z osláv samozrejme neodišli naprázdno; každý dostal na rozlúčku sladký balíček.

V MSM GROUP si zakladáme, aby boli naši zamestnanci spokojní a práve podobné rodinné podujatia vidíme ako jeden zo spôsobov, ktorým sa vám chceme zavďačiť. Už dnes sa tešíme, ako spoločne oslávime budúcoročný deň detí!

MDD ZVS, Dubnica nad Váhom

Dňa 2. júna 2018 sa konala oslava MDD aj v dubnickom závode ZVS holding.
Malí návštevníci súťažili v pripravených pretekoch a súťažiach, skákali na skákacom hrade, ale najväčší úspech zožali kone a poníky, na ktorých si mohli zajazdiť.
Zábava, dobrá nálada a smiech, pripravené občerstvenie, odmena pre každého malého účastníka a na záver tombola s viacerými cenami! K tomu fantastické počasie a pre nás dospelých skvelý pocit z dobre zorganizovaného podujatia!
Ďakujeme všetkým, ktorí prispeli k organizácií tejto akcie. Deň detí je iba je
denkrát v roku, preto si ho treba poriadne užiť!

Späť na zoznam aktualít