MSM Group finančne podporilo štrnásť organizácií

Naša spoločnosť MSM GROUP aj tento rok pomohla tým,ktorí to najviac potrebujú. Rozhodli sme sa využiť možnosť poskytnúť2 % z dane a prerozdeliť finančné prostriedky prijímateľom v mestách, v ktorých sídlia naše prevádzky.

Nadviazali sme tak na minuloročnú tradíciu, kedy sme darovanou sumou podporili Nadáciu Kvapka nádeje v Bratislave.Tento rok sme financie rozčlenili medzi štrnásť rôznych občianskych združení pôsobiacich v siedmich mestách.Výsledná suma, ktorú sme združeniam darovali, tvorí bez mála 36 000 eur. pre rozvoj aktivít.

Pri slávnostných odovzdávaniach finančných odmien nechýbali ani zástupcovia marketingového oddelenia MSM GROUP Lucia Ollé, Michal Korček a Pavel Staš.„Darovanie 2% vnímam ako výbornú príležitosť dopomôcť organizáciám rozvíjať ich aktivity. Nezáleží pri tom na tom,či ide o občianske združenia, charitatívne nadácie alebo športové kluby. Zámer pomôcť ostáva rovnaký,“ vysvetlila marketingová riaditeľka MSM GROUP Lucia Ollé.

 

V TN verní tradícii

V Trenčíne prispelo MSM GROUP sumou 2000 eur občianskemu združeniu Trenčiansky hokej. V rovnakom

meste sme finančný šek v hodnote 2500 eur odovzdali Kanoistickému klubu Trenčín telovýchovného spolku. Okrem športu sme v Trenčíne podporili aj aktivity venované deťom. Centru voľného času Kolotoč Trenčín sme odovzdali 2500 eur a občianskemu združeniu Nový život 3343 eur.

 

Podpora športu

V Novákoch sme prispeli k rozvoju troch športových klubov: Klubu vodného póla Nováky sumou 2500 eur, Futbalovému klubu Iskra sumou 500 eur a Klubu rýchlostnej kanoistiky Nováky sumou 2500 eur. Podujatia pri príležitosti odovzdávania finančného šeku pre KVK Nováky sa zúčastnil aj náš strieborný medailista z Letných olympijských hier 2016 v Riu a majster sveta z Milána 2015 Denis Myšák. Za našu spoločnosť finančný dar odovzdala Lucia Ollé, ktorá klubu popriala množstvo úspechov. „Teší ma, že touto čiastkou môžeme pomôcť práve Klubu rýchlostnej kanoistiky Nováky. Prajem vydarenú sezónu a veľa športových úspechov,“ uzavrela Ollé.

  

 

Štedrí k regiónom

Občianske združenie Dar života, ktoré sídli v Dubnici nad Váhom združuje pacientov po transplantácii srdca, ich rodinných príslušníkov a priateľov. Aj v tomto prípade sme sa rozhodli prispieť svojou čiastkou na dobrú vec a združeniu sme darovali 3343 eur. Rovnakou sumou sme prispeli curlingovému klubu vozičkárov Wheelchair Curling Club Dubnica nad Váhom.

Symbolický šek v hodnote 3343 eur sme odovzdali aj Slovenskému Červenému krížu v Snine a Prievidzi. V Snine finančnú čiastku venovanú Územnému spolku Slovenského Červeného kríža, prevzala jeho riaditeľka Anna Pavlíková. „Boli sme milo prekvapení, že sú ľudia s veľkým srdcom, ktorí podporujú činnosť a aktivity, ktoré vykonávame. Z úprimného srdca ďakujeme vedeniu spoločnosti MSM GROUP,prajeme veľa pracovných úspechov.“vyslovila riaditeľka ÚzS SČK v Snine Anna Pavliková.

V Banskej Bystrici sme sumou 1134 eur motivovali mladé talenty,ktoré združuje Športový klub lyžiarov Banská Bystrica. Jeho vedenie sa nám poďakovalo aj na svojej oficiálnej stránke: „Veľmi si vážime vašu podporu. Peniaze budú použité na nákup športovej výstroje pre našich mladých športovcov.“

 

Nezabudli sme ani na najmenších, ktorí v živote nemali toľko šťastia.V Prievidzi sme finančnú pomoc poskytli deťom z detských domovov Úsmev ako dar, ktorým sme darovali 2000 eur. Rovnako ako minulý rok,sme nevynechali ani Nadáciu Kvapka Nádeje v Bratislave, ktorej sme pomohli sumou 3343 eur.

Späť na zoznam aktualít