Indodefence 2018: Prerazili sme už aj v Ázii!

Opäť sme zabodovali. Naša spoločnosť MSM GROUP odprezentovala tentokrát svoje výrobky, ale aj úspechy na zbrojárskom veľtrhu Indodefence 2018 v indonézskej Jakarte, ktorá sa konala 7. – 10. novembra 2018. O tom, že sa nám podarilo preraziť na ázijskom trhu nielen ako dodávateľ širokého portfólia výrobkov, ale aj ako sprostredkovateľ obchodných príležitostí, informovala priamo z Jakarty aj televízia Markíza. MSM GROUP dokonca otvoril dvere na ázijskom trhu aj pre obrnené vozidlo Aligátor. Prvé dva kusy si už zaobstaralo indonézske ministerstvo obrany a zaviedlo ho do svojej armády. Kontrakt je už podpísaný aj na dodávku ďalších kusov a dodávať sa pravdepodobne bude aj do Thajska. Tamojšia vláda finalizuje s našou spoločnosťou kontrakt na viac ako sto kusov vozidiel. Napriek tomu, že MSM GROUP exportuje až 95% svojej produkcie do zahraničia, spolupráci s našim ministerstvom  obrany sa nebránime.

 

Teší nás, že počúvame o podpore domáceho obranného priemyslu a sme pripravení dodávať aj štátu. Samozrejme, ak o to prejaví záujem,“ povedal pre Markízu priamo v Indonézii obchodný riaditeľ MSM GROUP Branislav Takáč.

 

Na veľtrhu sme sa pochválili okrem iného aj 155 milimetrovou muníciou, ktorú dodávame do viacerých krajín NATO, ale aj mimo neho.

Ako jedna z mála spoločností dokážeme zabezpečiť kompletný životný cyklus munície, aj preto si myslím, že dokážeme konkurovať najväčším svetovým hráčom,“ povedal Takáč.

 

Návštevníci si mohli prezrieť aj ďalšie naše výrobky ako napríklad muníciu  122mm D-30, 30mm, tankovú muníciu 125mm APFSD-S a 125mm HE, či protitankový granátomet RPG-7MID, mínomet 60mm Antos s 60mm mínami alebo pištole P20 a P21.

Späť na zoznam aktualít