Aktív dôchodcov už po druhýkrát

V dňoch 16.-17. októbra 2018 sa konalo už po druhýkrát podujatie Aktív dôchodcov, ktorého cieľom je nielen opätovné stretnutie bývalých zamestnancov spoločnosti ZVS, ktorí ukončili pracovný pomer v našej spoločnosti odchodom do starobného dôchodku, ale aj o oživenie spomienok na ich prácu návštevou pracovísk, kde strávili mnoho rokov. Boli to roky, ktorými prispeli svojou prácou k rozvoju spoločnosti ale aj roky, kedy získali množstvo cenných a dodnes vítaných priateľstiev.

Preto sme opäť po roku privítali myšlienku oživiť a udržať túto krásnu akciu. Pre pozvaných bol pripravený príhovor vedenia spoločnosti a slávnostný obed, návšteva výrobných priestorov, atmosféru spríjemnilo vystúpenie heligónkara Mateja Kysela z Jasenice a vystúpil tiež tanečný súbor Liborčan z Dubnice nad Váhom. Pripravená bola taktiež bohatá tombola.

Svoju účasť nám na každý deň potvrdilo 130 ľudí. Ako poďakovanie každý zo zúčastnených dostal darčekovú tašku s praktickými darmi. Ďakujeme krásne za návštevu našich priestorov všetkým, čo sa zúčastnili tohto milého podesenia.

Späť na zoznam aktualít