Vyhodnotenie žiadostí - 2.KVARTÁL

Vychádzajúca Beachvolejbalová hviezda Veronika Podhradská

V druhom kvartáli sme dostali žiadosť o finančnú podporu od zamestnanca SBS ZVS, s.r.o. Jeho dcéra je členkou beachvolejbalovej dvojice Ondrejková - Podhradská / Čierna - Podhradská. Na to, aby dievčatá dokázali reprezentovať našu krajinu čo najlepšie, potrebujú neustálu prípravu, čo nie je lacná záležitosť.

Dievčatá sa s nami podelili o svoje úspechy:
„V mesiacoch jún-júl sme sa ako beachvolejbalová reprezentačná dvojica do 18 rokov Čierna-Podhradská zúčastnili Slovenských aj Európskych turnajov. Ako prvý sme úspešne absolvovali turnaj MEVZA v Slovinskej Murskej Sobote - 7.miesto. Tento turnaj slúžil ako príprava na ME do 18 rokov v Rakúskom Badene, na ktorých sme obsadili 17.miesto. Nasledoval amatérsky turnaj v Beach clube Draždiak v Bratislave, odkiaľ sme si doniesli strieborné medaile. Po chvíľke oddychu sme zamierili do Skalice, na MSR do 22 rokov, na ktorých sme obsadili konečné 4.miesto. V Skalici sa konal aj ženský turnaj kategórie „B“ - 5.miesto. Posledný turnaj, ktorý sme absolvovali v mesiaci júl, boli Majstrovstvá Slovenska žien „A+“ v Košiciach, na ktorom sme obsadili 7.miesto." Beachvolejbalová dvojica do 20 rokov: Ondrejková-Podhradská

„Ako prípravu na ME sme absolvovali turnaj MEVZA v Slovinskom Novom Meste - 4.miesto a Český Pohár junioriek v Brne - 4.miesto. ME do 20 rokov sa konali vo Švédskom Gothenburgu, na ktorých sme však do Play-off nepostúpili a odniesli sme si zo Švédska delené 24.miesto.

Touto cestou by sme sa chceli poďakovať občianskemu združeniu MSM pre ľudí za podporu a finančnú pomoc."

Celý projekt sa koná pod záštitou MSM pre ľudí, o.z.

V júli sme vyhodnotili prijaté žiadosti k druhému kvartálu 2019. Už teraz zhromažďujeme žiadosti za tretí kvartál 2019. Žiadosti môžete posielať do 30.9.2019.