60 mm mínometné strelivo pre mínomety ANTOS

60 mm mínometné strelivo z produkcie spoločnosti MSM GROUP je určené na streľbu z ultraľahkého mínometu ANTOS, alebo podobného mínometu s kalibrom 60mm. Používajú sa proti pechote a ľahko obrneným cieľom. Mínometné strelivo je určené na porazenie obrnených cieľov, guľometných hniezd, poľných opevnení, peších jednotiek v zákopoch a jednotiek skrytých v prírodných bunkroch najmä v horských a drevnatých terénoch.

Z výrobného portfólia 60 mm ponúkame širokú škálu rôznych druhov mínometného streliva s rôznym použitím:

HEF - štandardná náplň HE s efektom výbuchu a fragmentácie

HEI - náplň HE s vylepšeným efektom výbuchu a zápalnosti,

60mm mínometné strelivo sa dodáva so širokou paletou nárazových zapaľovačov od rôznych výrobcov. Všetky mínometné náboje sa používajú u širokej škály zákazníkov vrátane členských štátov NATO.

 

Munícia do mínometu 81/98/120 mm HE

Mínomentné strelivo 81 mm a 98 mm HE bolo vyvinuté spolu s mínometmi pre Slovenské Ministerstvo obrany. 120 mm mínometné strelivo bolo vyvinuté v bývalom Československu. 

Ponúkané mínometné strelivo  je plnené výbušninou TNT, alebo TNT/RDX podľa požiadavok zákazníkov.. Súčasťou mínometného portfólia sú naše nárazové zapaľovače MZ-95M alebo MZ-81M vyvinuté na Slovensku podľa požiadaviek štandardov NATO.

 

 • MSM GROUP s.r.o.

  Minometné bomby sú určené na porazenie ľahko obrnených cieľov, guľometných sietí, poľných opevnení, peších jednotiek v zákopoch a jednotiek ukrytých po prírodných prekážkach, najmä v horských a zalesnených terénoch.

  MSM GROUP
  msm@msm.sk
 • MSM GROUP s.r.o.

  81mm mínometná strela

  MSM GROUP
  msm@msm.sk
 • MSM GROUP s.r.o.

  98mm mínometná strela

  MSM GROUP
  msm@msm.sk
 • MSM GROUP s.r.o.

  Minometná bomba s rozmermi 120 mm je určená na ničenie živých síl, guľometných hniezd, ľahkých obrnených cieľov, poľných opevnení, armádnych jednotiek v zákopoch a armádnych jednotiek ukrytých za prírodnými prekážkami, najmä v horských terénoch.

  MSM GROUP
  msm@msm.sk